TULE ÕPPIMA ALATSKIVI KUNSTIDE KOOLI

Kokkusaamised Alatskivi Kunstide Kooli astumiseks toimuvad sellel aastal 27.08 kell 12 Vara Põhikooli muusikaklassis ja 28.08 kell 12 kooli uutes ruumides Juhan Liivi nimelise Kooli III korrusel. Sooviavaldusi kooli astumiseks ootame kuni 25.08.2020.

Õppekorraldusest ja erialadest loe täpsemalt SIIT

ALATSKIVI
Sooviavaldus palun täita hiljemalt 25. augustiks SIIN

VARA
Peipsiääre vallavolikogu otsustas 14.08.2019 toimunud istungil, et Vara Põhikooli muusikaklasside jätkamine toimub edaspidi Alatskivi Kunstide Kooli baasil. Õppetöö korraldusliku poole pealt see suuri muudatusi kaasa ei too. Õppetöö toimub endiselt Vara Põhikooli ruumides ning koostöö muusikaklasside ning üldhariduskooli vahel toimub endiselt. 2019/2020 õa saab Varal õppida klaveri ja flöödi eriala. Alloleva ankeedi põhjal selgitame välja, mis eriala saaksime alates 2020/2021 õa olemasolevale veel pakkuda.
Sooviavaldus palun täita hiljemalt 25. augustiks SIIN

Sisseastumisavalduse saate alla laadida SIIT.